Červenec 2012

Počkejte chviličku!

21. července 2012 v 17:29 | Lulu Fairy |  Řeči o mě a mém životě
Chcete vědět co pro Vás, mé čtenáře plánuji? Tady je menší ochutnávka!
Ráda bych sem dala svou povídku, kterou jsem poslala do Dračího řádu, je to má prvotina a není moc dobrá. Zde je úryvek:

Drahá Lume

Jako Kníže Sacevinajských tě prosím o pomoc. Jak jistě víš, v našem kraji řádí nemoc. Ničí náš národ jednoho po druhém. Ačkoliv nejsme až tak úplně bezmocní, na tohle nestačíme. Pouze Vy umíte kouzlit. Prosím tě za celý tento národ, aby se zachovala rovnováha této planety. Prosím tě, o pomoc a zachování památky tvé tety. Na oplátku Vám poskytneme podobu, která bude do budoucna mnohem výhodnější.

O pomoc prosí

Kníže Sacevinajských

Auga Ur

Dále pro Vás chystám výpis z hodnocení soutěže New Weird!
Ta se pořádá na blogu sussanah.blog.cz
Prozatím se loučím!
LuLu Fairy

Optimismus? Dnes?

19. července 2012 v 18:42 | Lulu Fairy
Optimismus je skvělá věc. Je to víra v to, že se věci zlepší, je důležité být příjemě naladěn, protože špatné a negativní myšlení přitahuje špatné věci. Podle stejného principu lze říci, že Pozitivní myšlení přitahuje pozitivní věci, ale to není až tak úplně pravda, dobré věci si musíme zasloužit pílí a tvrdou prací.
To ale není téma týdne! Tématem týdne je, optimismus v dnešní době. Dnešní doba je spíš dobou pesimismu, což je trochu paradox, nemáme se koneckonců nijak špatně, spíš naopak! Tudíž bychom se logicky měli usmívat. Optimističtí můžeme být v každé době. Náš národ je národem pesimistů a nevím jestli za to může dlouhá nadvláda komunistů, nebo něco jiného, ale spousta čechů nemá moc velký smysl pro morálku. Každý si stěžuje, ale nikdo nic nedělá. Znám na tohle úžasnou písničku, nazpíval ji mladý písničkář z Třice. Ano, jak někteí z vás jistě vědí onen interpret se jmenuje Tomáš Klus a písnička se pyšní názvem Pánubohudooken.
Každý nadává na dnešní ekonomickou krizi, ale jedna moudrá osoba mi jednou řekla, že to není krize ekonomická, nýbrž krize morálky. Tu nedokáže vyřešit žádná vláda, která je stejně prolezlá korupcí. Tuto krizi musíme vyřešit my, mladí lidé. Jak? Tak, že se k sobě navzájem budeme chovat slušně, budeme se na sebe usmívat a šířit kolem sebe pozitivní energii. Když nás bude dost, smda se to podaří!

Koně a já

19. července 2012 v 10:09 | Lulu Fairy |  Řeči o mě a mém životě
Tak ráda bych vám o sobě něco řekla. Vím, že tento článek si asi moc lidí nepřečte, ale doufám, že i to málo zaujme.
Je mi čtrnáct let, ale troudám si říct, že nejsem žádná praštěná puberťačka. Bydlím v menší vesnici u Mělníka (to je to město na soutoku Labe s Vltavou) a chodím tam (na Mělníku) na gympl.
Jezdím v další z těch vesnic na koních. Mám jednoho pronajatého koně a moje ségra dokonce vlastní jednoho poníka. Nemám licenci, tedy nemůžu závodit na oficiálních závodech, ale v září tohoto roku bych věla skládat ZZVJ, neboli Zkoušky Základního Výcviku Jezdce.
Tak doufám, že se vám povídání o mně líbilo a kdybyste se mě chtěli na něco zeptat, můžete do komentářů.

Vítejte

18. července 2012 v 13:43 | Lulu Fairy
Vítejte na mém blogu.
Civilním jménem se jmenuji Lucie Procházková, ale má přezdívka je LuLu Fairy. tento blog je zymýšlen jako místo, kam chci vypisovat rozhořčení a propagovat svou aktivitu.
Jsem začínající autorka, ale ráda bych tuto svou zálibu rozvedla dál.
Děkuji za pozornost
LuLu - Fairy